Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Vettem egy pár jegyet pár órája és kaptam emailt a nyugtáról meg le is vonta az árát a kártyámról viszont nem kaptam qr kódot. Mit csináljak?
Foglalásnál nem kell fizetni kényelmi díjat személyesen. Bemehet a filmre, de kedvezményes jegyet csak akkor tudunk adni, ha megfelel a korhatárnak.
Interneten lefoglalt, de ki nem fizetett jegyért a kasszánál számolnak fel kényelmi díjat? Vagy csak akkor ha online ki is fizetem? Illetve 6 éves gyereket be lehet vinni 12-es karikás filmre (Léna és Hógolyó) és érvényes rá a gyermekjegy kedvezmény? Köszi.
Csak személyesen lehet érvényesíteni.
Egyelőre nincs róla információnk.
Szia martyn32!
A promóciós fülön ha rákattintasz az előadásra, meg tudod nézni, hogy mennyi szabad hely van rá.
Olyan kérdésem lenne, hogy a 27én vetítésre kerülő Billie koncertre van-e még szabad hely?
16-án hétfőn fog felkerülni a 21-ei műsor.
| « Elõzõ | 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 / 119 oldal | Következõ » |
















































