Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Hétvégén lesz igen.
Szia Smartbie!
Azért nem működik a foglalás mert jegyelővétel van hirdetve az előadásra, foglalni nem lehet.
Csak személyesen lehet felhasználni az 1+1 kupont.
Holnapi nap folyamán lehet majd, délután.
8-áig még biztosan.
Szia Marcselló!
Megoldódott a probléma?
Szia Roland08!
Nem lesz nálunk sajnos.
| « Elõzõ | 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 / 119 oldal | Következõ » |
















































