Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Igen, éppen eggyel lentebbi kommentben válaszoltam rá.
Van rá esély, de biztosat nem tudok mondani. Amint tudunk fix információt fel fog kerülni a filmajánló menüpontba és a facebook oldalunkra is.
2D-ben vetítjük.
A Halálos Iramban filmet vetítik 3D-ben ?
Lesz igen, a promóciós felületen meg tudod tekinteni.
Lesz Halálos Iramban 10 pohár vagy popcorn kosár?
Valószínűleg igen.
Szia gogo!
Igen, egyelőre csak 2D vetítések vannak belőle.
| « Elõzõ | 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 / 119 oldal | Következõ » |
















































