Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Kis kézitáskát lehet bevinni, a nagyobbakat pedig be tudjátok tenni a csomagmegőrzőnkbe, ami 100 forintos érmével működik.
Sajnos nem lesznek hozzá!
Érdeklődnék, hogy a Pókember: Nincs hazaút című filmhez lesznek e esetleg promóciós termékek, vagyis filmes menü?
Köszönöm szépen.
Sajnos a rendszerünk nem küldött neked jegyet, de lefoglaltuk a helyet, nem fog törlődni a film kezdete előtt fél órával, de át kellene venni a jegyeket a pultnál (ha módodban áll, akár hamarabb is, bármelyik nap), a fizetésed sikeres volt, így fizetned nem kell érte. Elnézést a kellemetlenségért!
A mozit kizárólag 3 éven felüliek látogathatják.
Szia Lacix!
Egyedül is jöhetsz mozizni!
| « Elõzõ | 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 / 119 oldal | Következõ » |
















































