Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Egyelőre nincs kilátásban, idén valószínűleg nem lesz már.
Szia Dana!
Egyelőre nincs róla információnk.
Szia Kincső and Patrik!
Nem kell foglalás átvételhez semmi, csak a nevet kell mondani.
Érdeklödni szeretnék,hogy idén lesz-e még mozi maraton.
26-áig még biztosan, a műsor csak 1 héttel tudjuk előre, így a továbbiakról nem tudok információt adni.
Szia Zségé!
Igen, 1 évvel a regisztráció után jár az 1+1-es jegy születésnapra illetve névnapra.
Egyelőre nincs kilátásban maraton.
Mikor lesz mozimaraton?
Jelenleg szünetel az ajándékjegy kiadás pár napig, kis türelmedet kérjük.
| « Elõzõ | 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 / 119 oldal | Következõ » |
















































