Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Szeretném kérdezni, hogy a névnapi ajándék jegyet azt mikor szoktátok küldeni?
A lefoglalt jegyet csak úgy tudod megvásárolni, ha kitörlöd a foglalást, és utána arra a helyre megvásárolod. Be lehet vinni igen, de csak teljes árú jeggyel tudja megnézni.
Sajnos nem.
Igen, de ebben az esetben csak teljes árú jegyet tudunk adni rá.
| « Elõzõ | 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 / 119 oldal | Következõ » |
















































