Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Egy darabig még biztosan, 30-án lesz a premierje.
Szia Enikő98!
30-tól is vetítjük igen.
A Filmklub kínálatában szerepel, holnapi nap fogjuk vetíteni.
Szia Turogomboc!
Ha jól olvastam, csak Amerikában kerül a mozikba.
Egyelőre nincs róla információnk.
Mielőtt beadja a teremtérképet, kérdezi a rendszer, hogy hány jegyet szeretnél foglalni, ott a 2-t át kell írni 3-ra.
| « Elõzõ | 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 / 119 oldal | Következõ » |
















































