Malom MoziMalom MoziMalom Mozi Webshop

Üzenőfal

Hozzászólások (1186)

2026-05-09 09:54:15
1156. Krisz15790
Szia! Május 1 volt a születésnapom. Kupont hogyan lehet igényelni ?
Köszönöm . ;)

2026-05-04 11:38:52
1155. Csillámpónii
Szia Vukii!
Az információ továbbra is aktuális, 2D-s vetítés lesz.

2026-05-03 10:06:44
1154. Vukii
Sziasztok akkor mégsem 2D-s lesz a vetítés? (Billie Eilish movie)

2026-04-29 17:12:50
1153. KuliOrsi
Nem találtam a május eleji filmajánlóban az előbb ??.Nagyon köszönöm!?

2026-04-29 16:51:02
1152. Csillámpónii
Szia KuliOrsi!
Igen -> https://malommozi.hu/mozimusor?fid=2596

2026-04-29 16:48:26
1151. KuliOrsi
Sziasztok!
A Mortal Kombat új részét fogjátok vetíteni?

2026-04-28 16:00:03
1150. Csillámpónii
Szia Vukii!
2D vetítés lesz.

2026-04-28 15:50:55
1149. Vukii
Sziasztok! A Billie Eilish movie 3D-ben lesz vetítve vagy 2D-ben, esetleg valaki tudja? Ugyanis a jegyvásárlásnál csak az alap jegydíj van felszámolva a + 600 forint nem, így arra gyanakszom hogy csak 2D-s lesz a vetítés.

2026-04-27 14:13:59
1148. Csillámpónii
Szia rsdoki!
Minden elfogyott már.

2026-04-26 19:35:10
1147. rsdoki
Sziasztok!
Michael című fílmhez kapható egyik pohár vagy tál sem lesz már elérhető nálatok?

« Elõzõ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 119 oldal Következõ »