Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
A Bad Boys 3-ra lehet már elővételben jegyet venni?
Ha igen, küldenétek linket? Köszi
Elnézést, most mentek ki a kuponok!
Nálunk csak szinkronos lesz sajnos.
December 4-ig biztosan, tovább még nem tudjuk sajnos.
Nem vetítjük már!
A Zombieland 2-t vetítitek még, vagy fogjátok?
Előre is köszi
Minimális darabszámú gyerekszemüveg áll rendelkezésünkre, ezért garantálni nem tudjuk, hogy a teltházas előadások mellett lesz lehetősége gyermek szemüveget kérni. Sajnos a szemüvegek gyártását megszüntették, így pótlásukra nem volt lehetőségünk.
| « Elõzõ | 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 / 119 oldal | Következõ » |
















































