Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
De igen vannak, és tegnap ki is lett küldve. Esetleg a promócióknál, vagy a spamnél nézd meg!
Hétfőnként délután/este kerül fel a műsor. Már elérhető a főoldalon.
Érdeklődnék csütörtökre mikor lehet jegyet foglalni?A moziműsornál nem jelenik meg.
Ha jók az értesüléseim, a Susi és Tekergő a Disney + streaming szolgáltató filmje, ezért mozikban nem megtekinthető.
Azt szeretnèm megkérdezni a Susi és a Tekergőt játszátok-e valamikor?
1 film is megtekinthető a szokásos jegyáron!
Valószínűleg nem fogjuk vetíteni!
Van rá esély, hogy a Jojo nyuszit fogjátok vetíteni?
| « Elõzõ | 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 / 119 oldal | Következõ » |
















































