Üzenőfal
Hozzászólások (1186)
Ha jól látom tavaly is kiment mind a kettő kupon. Idén pedig még nem volt esedékes.
Szia Járdi Misi!
Ilyenkor nem kell többször megvásárolni a jegyet, a kollégák észlelik ha sikeres volt a vásárlás és lefoglalják a helyeket amiket személyesen át lehet venni a film kezdete előtt, de a biztonság kedvéért ilyenkor telefonon is tudsz érdeklődni a 76/506-318-as telefonszámon.
Nagyon régóta műsoron van a film, az időpontok minden héten változnak, hogy mindenki megtalálja a számára megfelelőt.
Az maga a jegy, ami a vásárlásaim menüpontban van.
Nézegettem, hogy a Michael filmet csak 18:30kor és 17:30kor vetítitek. Nincs igény előbbi vetítésre vagy más az oka? Esetleg lesz majd a későbbiekben korábbi is? Láttam az előtő héten volt 14:30 körül, csak azt már későn vettük észre. Nagyon szívesen elmennénk megnézni, de a tömegközlekedés nem kedvez ilyen késő időben.
Azokat a filmeket, amiket biztosan tudunk, hogy vetíteni fogunk, megtaláljátok
a “Filmajánló” menüpontban. Amennyiben egy adott filmet nem találsz meg itt, azt
vagy nem fogjuk vetíteni, vagy még képlékeny, hogy műsorra kerül-e.
Aznap amikorra be van állítva.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 119 oldal | Következõ » |



















































