Malom MoziMalom MoziMalom Mozi Webshop

Üzenőfal

Hozzászólások (1186)

Új hozzászóláshoz jelentkezzen be vagy regisztráljon!
2026-06-22 12:33:50
1186. Csillámpónii
Szia Pillangó!
Ha jól látom tavaly is kiment mind a kettő kupon. Idén pedig még nem volt esedékes.

Szia Járdi Misi!
Ilyenkor nem kell többször megvásárolni a jegyet, a kollégák észlelik ha sikeres volt a vásárlás és lefoglalják a helyeket amiket személyesen át lehet venni a film kezdete előtt, de a biztonság kedvéért ilyenkor telefonon is tudsz érdeklődni a 76/506-318-as telefonszámon.

2026-06-21 12:04:36
1185. Járdi Misi
A 2026.06.21. 20:00 órára, a Leleplezés napja előadásra vásároltam jegyet. Először 06.20-án este, majd 06.21-én délelőtt is. Mindkét alkalommal a pénzt leemelték a bankszámlámról, A SimplePay visszaigazolásai is megjelentek az E-mail fiókomban, de sem a számla, sem a jegy nem érkezett meg. A vásárlásaim között sem látszik. Az általam lefoglalt ülőhely ráadásul néhány óra múlva ismét szabaddá vált. Látom, más is járt hasonlóan. A helyszínen jegyet fogok venni, mert a film érdekel. Tucatnyi alkalommal vásároltam már a Malom Mozi honlapján, eddig nem volt ilyen promlémám. Hogyan tudom kezdeményezni a leemelt pénzek visszatérítését? 2*2920,- forintról beszélünk.

2026-06-21 00:24:13
1184. Pillangó
Sziasztok! Mitől függ hogy valaki kap szülinapi és/vagy névnapi kupont? Én sok éve, hogy regisztráltam, szoktam is foglalni, vásárolni a profilommal, anno megadtam a születési és névnapi dátumom, azonban évek alatt egy vagy maximum kettő alkalommal kaptam kupont. Szóval az érdekelne, hogy mi alapján kerül valaki a rosszak listájára (nem kap szüli/névnapi ajándékot) és mi alapján a jók listájára (kap szüli/névnapi ajándékot)? ☺️

2026-06-15 14:38:19
1183. Csillámpónii
Szia Vanderwood!
Nagyon régóta műsoron van a film, az időpontok minden héten változnak, hogy mindenki megtalálja a számára megfelelőt.

2026-06-15 14:37:23
1182. Csillámpónii
Szia raczjanos!
Az maga a jegy, ami a vásárlásaim menüpontban van.

2026-06-11 19:53:04
1181. raczjanos
Szombat estére vettem a Leleplezés napjára két jegyet. A szokásoktól eltérően még egy órával a vásárlás után sem érkeztek meg emailen a jegyek csak a számlák. Ez normális? A vásárlásaim menüpontban viszont ott vannak digitálisan. Honnan tudhatom hogy nem adják el ujra a kifizetett helyeket?

2026-06-08 22:37:32
1180. Vanderwood
Sziasztok!
Nézegettem, hogy a Michael filmet csak 18:30kor és 17:30kor vetítitek. Nincs igény előbbi vetítésre vagy más az oka? Esetleg lesz majd a későbbiekben korábbi is? Láttam az előtő héten volt 14:30 körül, csak azt már későn vettük észre. Nagyon szívesen elmennénk megnézni, de a tömegközlekedés nem kedvez ilyen késő időben.

2026-06-05 13:00:13
1179. Csillámpónii
Szia Mülli!
Azokat a filmeket, amiket biztosan tudunk, hogy vetíteni fogunk, megtaláljátok
a “Filmajánló” menüpontban. Amennyiben egy adott filmet nem találsz meg itt, azt
vagy nem fogjuk vetíteni, vagy még képlékeny, hogy műsorra kerül-e.

2026-06-05 10:44:48
1178. Mülli
Sziasztok! A Jackass Best and Last vajon vászonra kerül majd nálatok ? Köszönöm a választ.

2026-06-02 16:08:18
1177. Csillámpónii
Szia Vanderwood!
Aznap amikorra be van állítva.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 119 oldal Következõ »